IV Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej

POLSKA UNIA ONKOLOGII PARTNEREM IV MIĘDZYNARODOWEGO FORUM MEDYCYNY PERSONALIZOWANEJ

Zapraszamy do udziału w IV edycji Międzynarodowego Forum Medycyny Personalizowanej, które odbędzie się 5 marca 2019 roku w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie.

Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej to odbywające się corocznie spotkanie z udziałem ekspertów w dziedzinie ochrony zdrowia. Stanowi przestrzeń wymiany myśli i doświadczenia oraz inspiruje do zmian w podejściu do zindywidualizowanego leczenia pacjenta. Tegoroczna edycja przebiegać będzie pod hasłem: „WARTOŚĆ ZDROWIA. Value Based Healthcare i Value Based Pricing – kluczowe aspekty Medycyny Personalizowanej”.

Podczas Wydarzenia poruszane będą ważne kwestie m.in. znaczenie mierników w nowoczesnym podejściu do medycyny opartej na wartości oraz osiągnięcia i wyzwania innowacyjnej medycyny. Sesja „MEDYCYNA PERSONALIZOWANA A WZROST NAKŁADÓW NA ZDROWIE” odbywać się będzie w tym roku pod patronatem „Wspólnie dla Zdrowia” – cyklu narodowych debat o zdrowiu.

Celem medycyny personalizowanej jest ukierunkowanie nowoczesnej opieki medycznej w stronę wypracowania najlepszych metod diagnostyki oraz podnoszenia skuteczności leczenia. Medycyna personalizowana to odpowiednie leczenie dla odpowiedniego pacjenta, w odpowiednim czasie. Uwzględniając najbardziej aktualną wiedzę z zakresu molekularnych mechanizmów, będących przyczyną chorób oraz indywidualną charakterystykę pacjentów, medycyna personalizowana umożliwia identyfikację różnic pomiędzy podgrupami pacjentów i pozwala na lepsze rozumienie złożoności chorób. Zdaniem ekspertów przyszłość medycyny tkwi w tego rodzaju indywidualnym podejściu do diagnostyki i terapii.

Organizatorem IV Międzynarodowego Forum Medycyny Personalizowanej jest Polska Koalicja Medycyny Personalizowanej – Stowarzyszenie.

Więcej informacji dotyczących IV Międzynarodowego Forum Medycyny Personalizowanej, w tym ramowy program wydarzenia oraz odnośnik do bezpłatnej rejestracji Uczestników, znajduje się na stronie internetowej www.mfmp.pl.

IV Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej
Oceń ten artykuł

Podobne wiadomości

Nie ma możliwości dodania komentarza