Grzegorz Dzida
Fot. TOMASZ ADAMASZEK

„Złoty OTIS 2017” dla diabetologa

Kapituła Nagrody Zaufania Złoty OTIS, doceniając wkład w popularyzację wiedzy diabetologicznej, postanowiła uhonorować prof. Grzegorza Dzidę.

Profesor otrzyma Honorową Nagrodę Zaufania „Złoty OTIS 2017” podczas XXI Sympozjum Diabetologicznego w Zakopanem.

Zdaniem Prof. Grzegorza Dzidy lekarzem jest się przez całą dobę. „To jest coś więcej niż praca zawodowa, to poświęcenie i zaangażowanie”. Podkreśla, że „Medycyny nie nauczymy się z książek, uczymy się przez doświadczenie, przez to, co człowiek zobaczy, w czym uczestniczy, czego dotknął, usłyszał. To jest motor rozwoju i postępu”.

Kapituła Nagrody Zaufania Złoty OTIS postanowiła uhonorować prof. Grzegorza Dzidę za popularyzację wiedzy diabetologicznej. To niezwykle ważne, by zarówno lekarze, jak i pacjenci mieli dostęp do najnowszych informacji o cukrzycy.

W ubiegłym roku, na XX Sympozjum Diabetologicznym w Zakopanem Honorowe Nagrody Zaufania „Złoty OTIS 2016” otrzymali profesor Józef Drzewoski i profesor Jacek Sieradzki. Kapituła Nagrody Zaufania Złoty OTIS nagrodziła profesorów „za popularyzację wiedzy diabetologicznej wśród lekarzy podczas dwudziestu sympozjów diabetologicznych”.

„Złoty OTIS 2017” dla diabetologa
Oceń ten artykuł

Podobne wiadomości

Nie ma możliwości dodania komentarza