DOŁĄCZ DO SUBSKRYBENTÓW

NEWSLETTERA

?Suplementy diety ? dokąd zmierzamy?? – Konferencja

 

blank
blank
blank

Wpływ suplementów diety na organizm człowieka oraz bezpieczeństwo ich stosowania ? to wiodące tematy organizowanej przez Ogólnopolskie Centrum Dietetyki Instytutu Żywności i Żywienia konferencji pt. ?Suplementy diety ? dokąd zmierzamy??, która odbędzie się 24 października 2014 r. w siedzibie IŻŻ w Warszawie.

Czy suplementy diety są dla każdego? Co wiemy o ich działaniu na organizm? W jakim kierunku ewoluuje rynek suplementów? ? to tylko niektóre z pytań, na które będzie można uzyskać odpowiedź w czasie konferencji, dedykowanej nie tylko lekarzom i dietetykom, ale także specjalistom z branży farmaceutycznej i spożywczej.

Aktualny stan wiedzy i wyniki najnowszych badań na temat suplementów diety przedstawią w czasie konferencji uznani eksperci z Instytutu Żywności i Żywienia oraz wielu innych wiodących ośrodków naukowych i szpitali klinicznych z całej Polski.

Wśród szczegółowych zagadnień omawianych w trakcie konferencji będą m.in.: stosowanie suplementów diety w cukrzycy i otyłości, suplementy diety w zapobieganiu i leczeniu nowotworów, prawne aspekty funkcjonowania rynku suplementów diety w Polsce oraz wiele innych. Ponadto, w czasie konferencji odbędzie się debata ekspercka pod tytułem ?Suplement diety ? żywność czy lek??

Szczegółowy program konferencji, formularz zgłoszeniowy i inne ważne informacje można znaleźć na stronie internetowej Instytutu Żywności i Żywienia (www.izz.waw.pl ), w sekcji aktualności.

Termin przyjmowania zgłoszeń do udziału w konferencji upływa 10 października 2014 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Patronem instytucjonalnym konferencji jest Polskie Towarzystwo Nauk Żywieniowych, a patronami medialnymi są branżowe czasopisma: Manager Apteki oraz Food Forum.

Kontakt dla uczestników / rejestracja:

E-mail: [email protected]

Tel.(22) 55 09 905

blank
Świat Lekarza
Świat Lekarza
Świat Lekarza to opiniotwórcze pismo, portal i platforma medialna, skierowana do lekarzy, poruszająca tematykę systemu ochrony zdrowia oraz poszczególnych dziedzin medycyny, m.in. kardiologii, onkologii, pulmonologii, urologii, diabetologii, okulistyki, chorób rzadkich.

Więcej od autora

Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata medycyny?

Zaprenumeruj bezpłatnie ŚWIAT LEKARZA 3D