DOŁĄCZ DO SUBSKRYBENTÓW

NEWSLETTERA

Spędź ferie aktywnie zawodowo i rozwijaj karierę w e-zdrowiu

Podziel się treścią:

 

Centrum e-Zdrowia po raz kolejny zaprasza studentów i absolwentów kierunków technicznych, biznesowych i artystycznych do udziału w dwumiesięcznym, płatnym stażu. Zgłoszenia do uczestnictwa w programie ?Bądź w Centrum e-Zdrowia? można przesyłać do 15 stycznia 2023 r.

?Spędź ferie aktywnie zawodowo? ? tak Centrum e-Zdrowia zachęca młodych i utalentowanych adeptów uczelni wyższych na kierunkach związanych m.in. z informatyką, do zgłaszania się na płatny staż.

O programie stażowym

– W Centrum e-Zdrowia ważne są dla nas: zespołowość, współpraca i kreatywność. Chcemy, by nasi stażyści od pierwszych dni w CeZ stali się częścią naszego ITeamu. Dlatego też dołączają oni do zespołów projektowych i uczestniczą w realizacji unikatowych projektów, jak analiza terabajtów danych medycznych, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących Big Data i sztuczną inteligencję, rozwój systemu e-zdrowie (P1) i budowa kolejnych, tj.: e-krew i Poltransplant. Najlepszym ze stażystów zaproponujemy stałą współpracę. Dotychczas z tej możliwości skorzystało kilkanaście osób ? mówi Paweł Kikosicki, dyrektor Centrum e-Zdrowia.

O stażu

Staż w Centrum rozpocznie się na początku lutego i potrwa do końca marca. Kandydaci mogą wybrać jedną z siedmiu ścieżek kariery oraz pod okiem dedykowanego opiekuna merytorycznego rozwijać swój talent i  zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.

Ścieżki kariery w programie ?Bądź w Centrum e-Zdrowia? to:

  • programista frontend/backend,
  • analityk systemowo-biznesowy,
  • analityk ryzyka,
  • administrator systemów IT,
  • inżynier bezpieczeństwa,
  • analityk bezpieczeństwa informacji,
  • UX/UI designer.

Staż odbywa się w wygodnej dla wszystkich formie zdalnej, w niepełnym wymiarze godzin, tj. 35 godzin/tydzień. Stażyści za swoje zaangażowanie otrzymają też miesięczne wynagrodzenie w wysokości 3000 zł brutto.

Zgłaszać się na staż w Centrum można do  15 stycznia 2023 r. Do kolejnego etapu, czyli spotkania z opiekunem stażu, zostaną zaproszeni wybrani kandydaci. 

Osoby zainteresowane udziałem w programie stażowym ?Bądź w Centrum e-Zdrowia? powinny wysłać swoje CV na jeden ze wskazanych adresów mailowych:

O Centrum e-Zdrowia

Centrum e-Zdrowia od ponad 20 lat projektuje unikalne rozwiązania teleinformatyczne dla sektora ochrony zdrowia, m.in. system e-zdrowie (P1), e-krew i Poltransplant. Jako jednostka budżetowa realizuje zadania związane z cyfryzacją ochrony zdrowia zgodnie z kierunkami wyznaczonymi przez Ministerstwo Zdrowia. W portfolio instytucji są takie e-usługi, jak: aplikacja mojeIKP, Internetowe Konto Pacjenta,
e-recepta, e-skierowanie czy elektroniczna dokumentacja medyczna EDM. W CeZ za budowę, rozwój
i utrzymanie systemów IT i rejestrów odpowiada ponad 300 osób. Zespół Centrum tworzą zarówno pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

Szczegółowe informacje na temat stażu znajdują się na stronie: https://cez.gov.pl/pl/page/staz

Więcej informacji: [email protected] 

Świat Lekarza
Świat Lekarza
Świat Lekarza to opiniotwórcze pismo, portal i platforma medialna, skierowana do lekarzy, poruszająca tematykę systemu ochrony zdrowia oraz poszczególnych dziedzin medycyny, m.in. kardiologii, onkologii, pulmonologii, urologii, diabetologii, okulistyki, chorób rzadkich.

Więcej od autora

Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata medycyny?

Zaprenumeruj bezpłatnie ŚWIAT LEKARZA 3D