Partner
Partner
Więcej
  Partner
  Partner

  Spędź ferie aktywnie zawodowo i rozwijaj karierę w e-zdrowiu

  Centrum e-Zdrowia po raz kolejny zaprasza studentów i absolwentów kierunków technicznych, biznesowych i artystycznych do udziału w dwumiesięcznym, płatnym stażu. Zgłoszenia do uczestnictwa w programie „Bądź w Centrum e-Zdrowia” można przesyłać do 15 stycznia 2023 r.

  „Spędź ferie aktywnie zawodowo” – tak Centrum e-Zdrowia zachęca młodych i utalentowanych adeptów uczelni wyższych na kierunkach związanych m.in. z informatyką, do zgłaszania się na płatny staż.

  O programie stażowym

  – W Centrum e-Zdrowia ważne są dla nas: zespołowość, współpraca i kreatywność. Chcemy, by nasi stażyści od pierwszych dni w CeZ stali się częścią naszego ITeamu. Dlatego też dołączają oni do zespołów projektowych i uczestniczą w realizacji unikatowych projektów, jak analiza terabajtów danych medycznych, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących Big Data i sztuczną inteligencję, rozwój systemu e-zdrowie (P1) i budowa kolejnych, tj.: e-krew i Poltransplant. Najlepszym ze stażystów zaproponujemy stałą współpracę. Dotychczas z tej możliwości skorzystało kilkanaście osób – mówi Paweł Kikosicki, dyrektor Centrum e-Zdrowia.

  O stażu

  Staż w Centrum rozpocznie się na początku lutego i potrwa do końca marca. Kandydaci mogą wybrać jedną z siedmiu ścieżek kariery oraz pod okiem dedykowanego opiekuna merytorycznego rozwijać swój talent i  zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.

  Ścieżki kariery w programie „Bądź w Centrum e-Zdrowia” to:

  • programista frontend/backend,
  • analityk systemowo-biznesowy,
  • analityk ryzyka,
  • administrator systemów IT,
  • inżynier bezpieczeństwa,
  • analityk bezpieczeństwa informacji,
  • UX/UI designer.

  Staż odbywa się w wygodnej dla wszystkich formie zdalnej, w niepełnym wymiarze godzin, tj. 35 godzin/tydzień. Stażyści za swoje zaangażowanie otrzymają też miesięczne wynagrodzenie w wysokości 3000 zł brutto.

  Zgłaszać się na staż w Centrum można do  15 stycznia 2023 r. Do kolejnego etapu, czyli spotkania z opiekunem stażu, zostaną zaproszeni wybrani kandydaci. 

  Osoby zainteresowane udziałem w programie stażowym „Bądź w Centrum e-Zdrowia” powinny wysłać swoje CV na jeden ze wskazanych adresów mailowych:

  O Centrum e-Zdrowia

  Centrum e-Zdrowia od ponad 20 lat projektuje unikalne rozwiązania teleinformatyczne dla sektora ochrony zdrowia, m.in. system e-zdrowie (P1), e-krew i Poltransplant. Jako jednostka budżetowa realizuje zadania związane z cyfryzacją ochrony zdrowia zgodnie z kierunkami wyznaczonymi przez Ministerstwo Zdrowia. W portfolio instytucji są takie e-usługi, jak: aplikacja mojeIKP, Internetowe Konto Pacjenta,
  e-recepta, e-skierowanie czy elektroniczna dokumentacja medyczna EDM. W CeZ za budowę, rozwój
  i utrzymanie systemów IT i rejestrów odpowiada ponad 300 osób. Zespół Centrum tworzą zarówno pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

  Szczegółowe informacje na temat stażu znajdują się na stronie: https://cez.gov.pl/pl/page/staz

  Więcej informacji: [email protected] 

  Więcej od autora

  Podobne artykuły

  ŚWIAT LEKARZA 3Dspot_img

  Najnowsze artykuły

  Katarzyna Pinkosz ze Świata Lekarza z honorowym tytułem Mistrza Prasowego Przekazu. Za wysoki poziom merytoryczny

  W tegorocznym konkursie Dziennikarz Medyczny 2022 Katarzyna Pinkosz otrzymała Honorowy tytuł Mistrza Prasowego Przekazu – „za wysoki poziom merytoryczny, walory edukacyjne tekstów opartych na...

  Świat Lekarza z honorowym tytułem Wielkiego Edukatora. „Uczymy się od Mistrzów!”

  W uznaniu za wysokie walory edukacyjne artykułów przekazujących najnowszą wiedzę medyczną w sposób atrakcyjny i przystępny dla odbiorców Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia przyznało honorowy...

  Bożena Stasiak ze Świata Lekarza z wyróżnieniem specjalnym. Za książki o medycynie

  Bożena Stasiak otrzymała Wyróżnienie Specjalne za cykl książek o medycynie. Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia doceniło walory edukacyjne książek i prostotę przekazu. Bożena Stasiak zapowiada...

  Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata medycyny?

  Zaprenumeruj bezpłatnie ŚWIAT LEKARZA 3D