DOŁĄCZ DO SUBSKRYBENTÓW

NEWSLETTERA

V edycja konkursu Animus Fortis – nagrody za ratowanie życia: do 20 lutego WIM czeka na zgłoszenia

Podziel się treścią:

 

Dla ratownika – za osobiste męstwo lub dla przedstawiciela instytucji, która znacząco wpłynęła na pozytywne zmiany pozwalające skuteczniej ratować ludzkie życie.  „Męstwo nie polega na noszeniu broni, bo męstwo nie trzyma się żelaza, lecz serca”  mówił kardynał Stefan Wyszyński. 

Zgłoszenia kandydatur można przesyłać do 20 lutego br. Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać osoby oraz instytucje w formie pisemnego wniosku kierowanego do Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego w terminie do 20 lutego 2022 r. na adres e-mail: [email protected] lub na adres korespondencyjny Instytutu: 04-141 Warszawa, ul. Szaserów 128 z dopiskiem „Konkurs Animus Fortis 2021”).

Nagrodą główną jest statuetka będąca miniaturą projektu Pomnika Sanitariusza.

Nagroda ANIMUS FORTIS (Mężny Duch) przyznawana jest w dwóch kategoriach:

1. Za ?osobiste męstwo? dla osoby, która w roku poprzedzającym przyznanie nagrody wyróżniła się w znaczący sposób w akcji ratowniczej. Laureatem nagrody może zostać osoba pełniąca służbę bądź zatrudniona w instytucji realizującej zadania ratownicze (np. w wojsku, policji, straży pożarnej, służbie zdrowia, WOPR, TOPR, GOPR).

2. Dla przedstawiciela instytucji, która znacząco wpłynęła na pozytywne zmiany pozwalające skuteczniej ratować ludzkie życie.

Więcej informacji: V edycja nagrody Animus Fortis 2021 – czekamy na zgłoszenia – ..:: Wojskowy Instytut Medyczny ::.. (wim.mil.pl)

Świat Lekarza
Świat Lekarza
Świat Lekarza to opiniotwórcze pismo, portal i platforma medialna, skierowana do lekarzy, poruszająca tematykę systemu ochrony zdrowia oraz poszczególnych dziedzin medycyny, m.in. kardiologii, onkologii, pulmonologii, urologii, diabetologii, okulistyki, chorób rzadkich.

Więcej od autora

Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata medycyny?

Zaprenumeruj bezpłatnie ŚWIAT LEKARZA 3D