DOŁĄCZ DO SUBSKRYBENTÓW

NEWSLETTERA

Zapraszamy na Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego – online

 

Najnowsze informacje o XXI Gali Nagród Złoty OTIS
blank

W imieniu Polskiego Towarzystwo Kardiologicznego mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w jubileuszowym Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który odbędzie się w formule online. Wydarzenie odbędzie się w dwóch turach.

W dniach 22-25 września 2021 r. oprócz głównych obchodów jubileuszu kongresów transmitowane będą sesje dydaktyczne i naukowe, natomiast w drugiej, która potrwa do 2 października zaplanowano sesje Asocjacji i Sekcji PTK. Motywem przewodnim XXV Kongresu PTK będzie hasło ?Kardiologia nadal najwyższym priorytetem?, zaś jego mottem ?Serce nie zaczeka?.
Prosimy o zapisanie daty w Państwa kalendarzach.
Kongresy zastąpiły jesienne konferencje, aby podkreślić wymiar naukowy, edukacyjny oraz międzynarodowy wydarzenia. W tym roku na Kongresie spotykamy się już po raz 25. Podobnie jak w latach ubiegłych tak i w tym roku mierzymy się z wyzwaniami medycyny, podejmuja?c najwaz?niejsze tematy z zakresu kardiologii, dyskutuja?c o najnowszych badaniach naukowych, wytycznych, zaleceniach czy metodach diagnostycznych.
Ubiegły rok ? rok pod znakiem walki z koronawirusem SARS-CoV-2 ? zmienił wiele, jednak z całą mocą należy podkreślić fakt, iż kardiologia w pandemii nadal jest priorytetem. Liczymy więc, że również w tym roku ? bez względu na formułę spotkania ? będą Państwo z nami, by w gronie wybitnych klinicystów dyskutować o optymalnych decyzjach diagnostycznych i terapeutycznych podejmowanych u pacjentów z chorobami układu krążenia.
Data: 22 września -2 października 2021 r.
Formuła: online
Organizator: Polskie Towarzystwo Kardiologiczne.

Bliższe informacje i rejestracja: kongres2021.ptkardio.pl

blank
blank
Świat Lekarza
Świat Lekarza
Świat Lekarza to opiniotwórcze pismo, portal i platforma medialna, skierowana do lekarzy, poruszająca tematykę systemu ochrony zdrowia oraz poszczególnych dziedzin medycyny, m.in. kardiologii, onkologii, pulmonologii, urologii, diabetologii, okulistyki, chorób rzadkich.

Więcej od autora

Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata medycyny?

Zaprenumeruj bezpłatnie ŚWIAT LEKARZA 3D