Epidemia minie. Pracujemy zdalnie lecz normalnie: Marcowe „Nowe Terapie” dostarczy Państwu Poczta Polska, "Świat Lekarza – Onkologia i Hematologia 2020”, skierujemy do druku w kwietniu.
Stworzyliśmy „Świat Lekarza 3D”. Będzie ukazywał się dwa razy w miesiącu, roześlemy go elektronicznie do 40.000 lekarzy.
Stworzyliśmy wydzieloną sekcję ekspercką „Świata Lekarza” na portalu pacjenci.pl/kategorie/swiat-lekarza Dzięki temu dotrzemy z profesjonalnymi informacjami lekarskimi do 1,5 miliona UU.
Zapraszamy do lektury Świata Lekarza/ Nowe Terapie oraz na strony swiatlekarza.pl i pacjenci.pl/kategorie/swiat-lekarza
Paweł Kruś, wydawca i redaktor prowadzący Świata Lekarza
Prof. Andrzej Bogucki
fot. arch. Świat Lekarza

Spastyczność po udarach mózgu a toksyna botulinowa

Spastyczność po udarach mózgu, toksyna botulinowa… rozmawiamy o nich z prof. Andrzejem Boguckim, kierownikiem Kliniki Chorób Układu Pozapiramidowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Spastyczność… jakie są jej objawy u osób po udarze mózgu, w czym choremu przeszkadzają? Spastyczność jest jednym z objawów udaru mózgu, występuje jako jedno z następstw udaru. Zdarza się również u pacjentów z guzem mózgu

Dostęp do specjalistycznych treści mają wyłącznie zarejestrowani i zalogowani użytkownicy. Nowych użytkowników prosimy o rejestrację w formularzu poniżej.

Existing Users Log In
   
New User Registration
*Pole wymagane

Podobne wiadomości

Nie ma możliwości dodania komentarza