Partner
Partner
Więcej

  Bożena Stasiak ze Świata Lekarza z wyróżnieniem specjalnym. Za książki o medycynie

  Bożena Stasiak otrzymała Wyróżnienie Specjalne za cykl książek o medycynie. Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia doceniło walory edukacyjne książek i prostotę przekazu. Bożena Stasiak zapowiada kolejne książki!

  Red. Bożena Stasiak otrzymała wyróżnienie specjalne za cykl książek o medycynie, charakteryzujących się wysokimi walorami informacyjnymi i przystępnością przekazu trudnych zagadnień medycznych.

  ? Tym razem w konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2022, organizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia, otrzymałam wyróżnienie specjalne za cykl książek o zdrowiu, w uznaniu za aktywne szerzenie wiedzy na temat profilaktyki i leczenia, także w tej postaci. Bardzo mnie to cieszy i zarazem mobilizuje do dalszej aktywności na tym polu. Tak więc, kolejne książki w drodze, a pomysłów nie brakuje! ? zapowiada Bożena Stasiak.

  Redaktor Bożena Stasiak, dziennikarka medyczna, autorka licznych poradników i książek o tematyce zdrowotnej (m. in. ?Pandemia, dzieje zarazy?, ?Bitwa z rakiem, terapie i antyterapie?, ?Listy intymne, zwierzenia Polaków?, ?Nowa sztuka kochania?, ?Dobranoc, poradnik zdrowego snu?, prowadząca w telewizji internetowej cykl edukacyjny ?Sex to ja?, nie boi się żadnych wyzwań.

  Jest autorką nowej formuły ceremonii Nagrody Zaufania Złoty Otis. Prowadziła również sesję ekspercką Świata Lekarza na portalu pacjenci.pl, licznie odwiedzaną przez Czytelników.

  Od lat wspiera tworzenie pionierskich przekazów medialnych, promujących zdrowie. W planie dalsze projekty, także książki, jak również całkiem nowy projekt z zakresu edukacji seksualnej.

  Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane podczas konferencji noworocznej Stowarzyszenia Dziennikarze dla Zdrowia, jednocześnie z ogłoszeniem wyników konkursu Dziennikarz Medyczny 2022 roku.

  Gratulujemy!

  Więcej od autora

  Podobne artykuły

  ŚWIAT LEKARZA 3Dspot_img

  Najnowsze artykuły

  Prof. Grażyna Rydzewska: Siła mikrobioty w kontrolowaniu  apetytu jest ogromna

  Regulacja mikrobioty jelitowej niesie za sobą pewien potencjał, bo są osoby, które tyją od niewielkiego nadmiaru kalorii, który nie jest nadmiarem u innych osób...

  Prof. Anita Gąsiorowska: MAFLD – stłuszczeniowa choroba wątroby związana z zaburzeniami metabolicznymi

  MAFLD (stłuszczeniowa choroba wątroby związana z zaburzeniami metabolicznymi) to bardzo częste i coraz bardziej rozpowszechnione schorzenie, które nie tylko przyczynia się do rozwoju innych...

  Prof. Grażyna Rydzewska: Nieswoiste choroby zapalne jelit – nowa cząsteczka, szersze spektrum działania

  Ostatnio gastroenterolodzy ukuli hasło, często powtarzane na wielu konferencjach: „IBD goes home”, czyli „Nieswoiste choroby zapalne idą do domu”. To moje marzenie. Dostępność nowych...

  Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata medycyny?

  Zaprenumeruj bezpłatnie ŚWIAT LEKARZA 3D