DOŁĄCZ DO SUBSKRYBENTÓW

NEWSLETTERA

Dziennikarski Klub Promocji Zdrowia na podium

 

Na uroczystej gali Sukcesu Roku 2018 w Ochronie Zdrowia, która odbyła się na początku stycznia br. w Zamku Królewskim w Warszawie, Dziennikarski Klub Promocji Zdrowia otrzymał główną nagrodę w kategorii ?Media?. Statuetkę z rąk ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i ks. Arkadiusza Nowaka odebrały Jadwiga Kamińska, Iwona Schymalla
i Dorota Romanowska z zarządu Stowarzyszenia.

Dziennikarski Klub Promocji Zdrowia to ogólnopolska organizacja, która od 2004 roku zrzesza dziennikarzy zajmujących się zagadnieniami związanymi z ochroną zdrowia i medycyną. Red. Jadwiga Kamińska ? wieloletnia dziennikarka Polskiego Radia ? pełni funkcję prezesa od 15 lat. Stowarzyszenie założyła wraz z red. Iwoną Schymallą, red. Dorotą Romanowską i red. Mariuszem Gujskim.

Organizacja inicjuje imprezy, które mają na celu podnoszenie świadomości zdrowotnej społeczeństwa, a także informowanie dziennikarzy i osoby zainteresowane ochroną zdrowia o znaczących zjawiskach i wydarzeniach wpływających na zdrowie Polaków. Dziennikarski Klub Promocji Zdrowia organizuje też konferencje i warsztaty szkoleniowe dla dziennikarzy poświęcone najnowszym osiągnięciom medycyny i farmacji, a także ważnym problemom zdrowotnym.

Konkurs Sukces Roku 2018 W Ochronie Zdrowia ? Liderzy Medycyny to plebiscyt organizowany przez czasopismo ?Menedżer Zdrowia? i Wydawnictwo Termedia. Wyłonieni przez kapitułę konkursu laureaci dziesięciu kategorii to osoby i podmioty, które szczególnie wyróżniły się w polskiej ochronie zdrowia w danym roku.

Świat Lekarza
Świat Lekarza
Świat Lekarza to opiniotwórcze pismo, portal i platforma medialna, skierowana do lekarzy, poruszająca tematykę systemu ochrony zdrowia oraz poszczególnych dziedzin medycyny, m.in. kardiologii, onkologii, pulmonologii, urologii, diabetologii, okulistyki, chorób rzadkich.

Więcej od autora

Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata medycyny?

Zaprenumeruj bezpłatnie ŚWIAT LEKARZA 3D