DOŁĄCZ DO SUBSKRYBENTÓW

NEWSLETTERA

Gdy onkologia sięga granic medycyny: XVI konferencja Polskiej Grupy Raka we współpaccy z International Association for the Study of Lung Cancer ? IASLC

 

blank
blank
blank

17-19.11.2022 w Renaissance Warsaw Airport Hotel w Warszawie odbędzie się XVI Konferencja organizowana przez Polską Grupę Raka Płuca w współpracy z International Association for the Study of Lung Cancer ? IASLC.

Do udziału w konferencji zaprasza prof. dr. hab. n. med. Dariusz M. Kowalski, prezes Polskiej Grupy Raka Płuca: – Doroczna konferencja Polskiej Grupy Raka Płuca była i jest platformą porozumienia i spotkań uczestników wszystkich specjalności, w których kręgu zainteresowania znajduje się diagnostyka i leczenie nowotworów płuca i obszaru klatki piersiowej. Również w tym roku mamy możliwość spotkać się wszyscy: torakochirurdzy, pulmonolodzy, onkolodzy kliniczni, radioterapeuci, diagności molekularni i laboratoryjni, patomorfolodzy, radiolodzy, rehabilitanci i wszyscy inni, których nie wymieniłem. Ze względu na olbrzymi postęp jaki dokonuje się w leczeniu nowotworów płuca i klatki piersiowej, tegoroczny program Konferencji zaspokoi oczekiwania wobec najnowszej wiedzy, a zaproszeni wybitni Wykładowcy przekażą Państwu wszystkie nowości wobec diagnostyki i leczenia raka płuca.

Świat Lekarza jest patronem medialnym XV Konferencji Polskiej Grupy Raka Płuca.

blank
blank
Świat Lekarza
Świat Lekarza
Świat Lekarza to opiniotwórcze pismo, portal i platforma medialna, skierowana do lekarzy, poruszająca tematykę systemu ochrony zdrowia oraz poszczególnych dziedzin medycyny, m.in. kardiologii, onkologii, pulmonologii, urologii, diabetologii, okulistyki, chorób rzadkich.

Więcej od autora

Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata medycyny?

Zaprenumeruj bezpłatnie ŚWIAT LEKARZA 3D