DOŁĄCZ DO SUBSKRYBENTÓW

NEWSLETTERA

Na Karowej rodzą się najpiękniejsze bobasy

Podziel się treścią:

 

„Po zdrowie na Karową”, czyli na pikniku popularnej warszawskiej porodówki, pojawiło się ponad pół tysiąca osób. Uczestnicy mieli wyjątkową okazję, by poznać placówkę od wewnątrz, dowiedzieć się więcej o tym, jak dbać o zdrowie oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Na gości czekały wykłady i warsztaty dotyczące tematyki okołoporodowej oraz profilaktyki, stoiska szpitala, specjalne strefy dla dzieci, a także wycieczki po szpitalu. Ponad stu ekspertów odpowiadało na pytania uczestników.

– Na wydarzeniu pojawiły się osoby zainteresowane zarówno tematyką okołoporodową, jak i profilaktyką oraz zdrowiem. Pracownicy szpitala chętnie odpowiadali na pytania i oprowadzali po placówce, prezentując kolejne oddziały. Oferujemy nie tylko świetne warunki do porodu, ale także setki badań profilaktycznych dla kobiet w każdym wieku oraz specjalistyczne oddziały i poradnie stosujące nowoczesne metody diagnostyczne. Cieszymy się, że mamy tylu świadomych pacjentów, którzy skorzystali z tej wyjątkowej okazji – mówi Ewa Piotrowska, dyrektor Szpitala Karowa.

To idealne miejsce do powitania dziecka na świecie – od opieki nad kobietami w ciąży i szkoły rodzenia, przez poród tradycyjny czy w wodzie, po opiekę nad noworodkiem i poradnię laktacyjną. Szpital na Karowej ma wiele do zaoferowania; posiadamy III stopień referencyjności, więc prowadzimy również ciąże z powikłaniami – dodaje szefowa placówki.

Dlaczego Karowa?

Jedną z atrakcji pikniku był konkurs, w którym trzeba było odpowiedzieć na pytanie: dlaczego po zdrowie warto zgłosić się na Karową?. Najciekawsze odpowiedzi zostały nagrodzone wspaniałymi prezentami ufundowanymi przez sponsorów – markę Cybex i sieć kin Helios.
Zwycięzcy to m.in. pani Dominika, której „teściowa poleciła rodzić na Karowej”, oraz pani Paulina zauważająca, że „na Karowej rodzą się najpiękniejsze bobasy”. Nagrodzone osoby otrzymały wózki i bujaczki marki Cybex oraz vouchery do sieci kin Helios.

Dla rodziny

Na głównej scenie odbyły się prelekcje o wpływie elektroniki na dzieci oraz panel o pokonywaniu strachu przed porodem naturalnym z udziałem psychologa i położnej prowadzony przez Ewelinę Celejewską, dyrektor segmentu Zdrowie, Parenting i Kuchnia portalu MJakMama.pl. W programie znalazły się także występy muzyczne zespołu Nocna Strona Taktu, zajęcia z zumby i aerobiku oraz lekcja medytacji prowadzona przez Andrzeja Szadija ze Studia Medytacji Mantra. Piknik poprowadziły Iga Górecka oraz Anastazja Jakubiak. Wydarzenie objęte było Patronatem Honorowym Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Złotym partnerem Pikniku Rodzinno-Edukacyjnego Szpitala Karowa została marka Cybex.

Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej, działający od 1912 roku, posiada najwyższy, III poziom referencyjności. Zapewnia kompleksową opiekę pacjentkom z chorobami ginekologicznymi oraz w ciąży – zarówno fizjologicznej, jak i powikłanej. Oferuje specjalistyczne poradnie i nowoczesne metody diagnostyczne. Szpital Karowa to miejsce, które łączy tradycję z nowoczesnością, dbając o zdrowie kobiet i noworodków skutecznie lecząc najbardziej złożone schorzenia.

  Świat Lekarza
  Świat Lekarza
  Świat Lekarza to opiniotwórcze pismo, portal i platforma medialna, skierowana do lekarzy, poruszająca tematykę systemu ochrony zdrowia oraz poszczególnych dziedzin medycyny, m.in. kardiologii, onkologii, pulmonologii, urologii, diabetologii, okulistyki, chorób rzadkich.

  Więcej od autora

  Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata medycyny?

  Zaprenumeruj bezpłatnie ŚWIAT LEKARZA 3D