DOŁĄCZ DO SUBSKRYBENTÓW

NEWSLETTERA

Nowe Terapie

 

blank
blank
blank

Szanowni Państwo,

Z prawdziwą przyjemnością zapraszam do zapoznania się ?Nowymi Terapiami? ? pierwszym dzieckiem magazynu ?Świat Lekarza?.

Od pewnego czasu otrzymywaliśmy od Państwa sygnały o potrzebie zapewnienia dostępu do informacji na temat najnowszych terapii będących na końcowych etapach procesu refundacji. Prosili o nie lekarze różnych specjalności, zaniepokojeni dostępem do wiedzy fragmentarycznej, najczęściej związanej z konkretną specjalizacją.

?Świat Lekarza. Nowe Terapie? będzie publikował przegląd produktów leczniczych, które właśnie uzyskały rekomendację Prezesa AOTMiT. Wzbogacimy go o opinie ekspertów klinicznych, środowisk pacjentów oraz wnioski z debat z udziałem ekspertów, przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia, NFZ i polityków, dotyczących wybranych tematów klinicznych. Wierzymy, że nasz nowy tytuł spełni Państwa oczekiwania. Prosimy o uwagi i sugestie, które pomogą nam dostosować kolejne wydania do Państwa potrzeb i zainteresowań. ?Nowe Terapie? chcemy wydawać wspólnie z Państwem, by były i ciekawe, i użyteczne w codziennej pracy. Zapraszam do lektury.

Marek Wleklik, Redaktor Naczelny

PS Dziękuję prof. Aleksandrowi Sieroniowi za możliwość wysłuchania wykładu ?Błąd medyczny?, który uzmysłowił mi konieczność stworzenia ?Nowych Terapii?.

blank
Świat Lekarza
Świat Lekarza
Świat Lekarza to opiniotwórcze pismo, portal i platforma medialna, skierowana do lekarzy, poruszająca tematykę systemu ochrony zdrowia oraz poszczególnych dziedzin medycyny, m.in. kardiologii, onkologii, pulmonologii, urologii, diabetologii, okulistyki, chorób rzadkich.

Więcej od autora

Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata medycyny?

Zaprenumeruj bezpłatnie ŚWIAT LEKARZA 3D