DOŁĄCZ DO SUBSKRYBENTÓW

NEWSLETTERA

?Świat Lekarza? jednym z dwóch branżowych czasopism medycznych, kontrolowanych przez Polskie Badania Czytelnictwa. Jesteśmy po audycie nakładu

 

blank
blank
blank

?Świat Lekarza? jest jednym z dwóch branżowych czasopism medycznych, których nakład jest kontrolowany przez Polskie Badania Czytelnictwa.

Raport pozwala na optymalizację państwa wydatków reklamowych, chroni przed nieuczciwą konkurencją publikującą niezweryfikowane ani niekontrolowane nakłady.

?Świat Lekarza? to opiniotwórczy magazyn skierowany do lekarzy, który ukazuje się już od 2009 roku. Magazyn jest tworzony przez niebanalnych i doświadczonych dziennikarzy. Na łamach pojawiają się wybitni eksperci, którzy medyczne fakty podają w przystępny sposób, tworząc dla Czytelnika intelektualną przystań.

Na łamach magazynu i serwisu internetowego (www.swiatlekarza.pl) zachęcamy do poznawania pojawiających się nowoczesnych terapii od leczenia biologicznego przez medycynę personalizowaną, a także  nowoczesne i pionierskie rozwiązania wspomagające procesy diagnostyki i leczenia. Realizujemy też własne projekty we współpracy z partnerami, wspieramy medialnie i organizacyjnie debaty, kongresy, konferencji i ważne wydarzenia intelektualne.

Świat lekarza ma nakład weryfikowany przez PBC* (dawniej ZKDP) od chwili powstania. Nie mieliśmy świadomości, że jako jeden z dwóch tytułów prasy dla lekarzy.

Zapraszamy do lektury i współpracy!

blank

*PBC Polskie Badania Czytelnictwa, dawniej ZKDP – Związek Kontroli Dystrybucji Prasy.

blank
Świat Lekarza
Świat Lekarza
Świat Lekarza to opiniotwórcze pismo, portal i platforma medialna, skierowana do lekarzy, poruszająca tematykę systemu ochrony zdrowia oraz poszczególnych dziedzin medycyny, m.in. kardiologii, onkologii, pulmonologii, urologii, diabetologii, okulistyki, chorób rzadkich.

Więcej od autora

Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata medycyny?

Zaprenumeruj bezpłatnie ŚWIAT LEKARZA 3D