Partner
Partner
Więcej
  Partner
  Partner

  „Świat Lekarza” jednym z dwóch branżowych czasopism medycznych, kontrolowanych przez Polskie Badania Czytelnictwa. Jesteśmy po audycie nakładu

  Świat Lekarza” jest jednym z dwóch branżowych czasopism medycznych, których nakład jest kontrolowany przez Polskie Badania Czytelnictwa.

  Raport pozwala na optymalizację państwa wydatków reklamowych, chroni przed nieuczciwą konkurencją publikującą niezweryfikowane ani niekontrolowane nakłady.

  „Świat Lekarza” to opiniotwórczy magazyn skierowany do lekarzy, który ukazuje się już od 2009 roku. Magazyn jest tworzony przez niebanalnych i doświadczonych dziennikarzy. Na łamach pojawiają się wybitni eksperci, którzy medyczne fakty podają w przystępny sposób, tworząc dla Czytelnika intelektualną przystań.

  Na łamach magazynu i serwisu internetowego (www.swiatlekarza.pl) zachęcamy do poznawania pojawiających się nowoczesnych terapii od leczenia biologicznego przez medycynę personalizowaną, a także  nowoczesne i pionierskie rozwiązania wspomagające procesy diagnostyki i leczenia. Realizujemy też własne projekty we współpracy z partnerami, wspieramy medialnie i organizacyjnie debaty, kongresy, konferencji i ważne wydarzenia intelektualne.

  Świat lekarza ma nakład weryfikowany przez PBC* (dawniej ZKDP) od chwili powstania. Nie mieliśmy świadomości, że jako jeden z dwóch tytułów prasy dla lekarzy.

  Zapraszamy do lektury i współpracy!

  blank

  *PBC Polskie Badania Czytelnictwa, dawniej ZKDP – Związek Kontroli Dystrybucji Prasy.

  Więcej od autora

  Podobne artykuły

  ŚWIAT LEKARZA 3Dspot_img

  Najnowsze artykuły

  Prof. Wierzba, dyrektor szpitala MSWiA: To nie miał być i nie będzie szpital dla VIP-ow

  To nigdy nie będzie szpital dla VIP-ów, przekształcenie CSK MSWiA w Państwowy Instytut Medyczny to szansa dla pacjentów i personelu.

  Gdy rock sięga granic muzyki, a onkologia granic medycyny, czyli XVI konferencja Polskiej Grupy Raka Płuca

  To największa naukowa konferencja onkologiczna w Polsce: onkolodzy kliniczni, pulmonolodzy, patomorfolodzy, radioterapeuci, diagności molekularni i laboratoryjni, radiolodzy podczas XVI Konferencji Polskiej Grupy Raka Płuca...

  XII Kongres Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego: zaproszenie do udziału

  Polskie Towarzystwo Lipidologiczne zaprasza do udziału wtegorocznej, XII edycji Kongresu PTL, który odbędzie się w formie hybrydowej. Kongres to dziesiątki merytorycznych wykładów, panele dyskusyjne,...

  Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata medycyny?

  Zaprenumeruj bezpłatnie ŚWIAT LEKARZA 3D