DOŁĄCZ DO SUBSKRYBENTÓW

NEWSLETTERA

Świat Lekarza z podwójną pierwszą nagrodą! Konkurs Dziennikarz Medyczny Roku 2020

 

Katarzyna Pinkosz i Bożena Stasiak otrzymały I nagrodę w konkursie w prestiżowym konkursie Dziennikarz Medyczny 2020 roku. Dziennikarki otrzymały pierwsze nagrody w kategorii Internet i Prasa.

W tegorocznym konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2020 wzięła udział rekordowa grupa ponad 80 dziennikarzy, którzy nadesłali ponad 700 prac w czterech kategoriach: Prasa, Internet, Radio, Telewizja. W dwóch kategoriach dziennikarki Świata Lekarza otrzymały I nagrodę

Katarzyna Pinkosz otrzymała I nagrodę w kategorii Internet za publikacje na stronach swiatlekarza.pl i wprost.pl. Katarzyna Pinkosz jest zastępcą redaktora naczelnego Świata Lekarza, redaktor prowadzącą Świat Lekarza 3D. W Świecie Lekarza przeprowadza m.in. wywiady z ekspertami na temat nowoczesnej medycyny i innowacyjnych terapii. Jest też autorką książek, m.in. ?Wybudzenia ze śpiączki. Polskie historie?, ?O dwóch takich. Teraz Andy?, ?Zdrowe dziecko? Naturalnie!?.

Bożena Stasiak otrzymała I nagrodę w kategorii Prasa za publikacje w Świecie Lekarza i Super Expressie. Bożena Stasiak jest też redaktor prowadzącą sekcji Świata Lekarza na stronie pacjenci.pl. Pasjonują ją tematy związane z innowacyjnymi terapiami. Jest też autorką książek, m.in. ?Pandemia. Dzieje zarazy?. ?Bitwa z rakiem. Terapie i antyterapie.?, ?Zwierzenia Polaków. Listy intymne?.

Konkurs Dziennikarz Medyczny Roku organizuje Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia, w jury konkursu znajdują się m.in. dr n. med. Elżbieta Rusiecka, dr n. med. Monika Madalińska (Lekarze Nadziei), prof. Mariusz Wyleżoł.

Świat Lekarza
Świat Lekarza
Świat Lekarza to opiniotwórcze pismo, portal i platforma medialna, skierowana do lekarzy, poruszająca tematykę systemu ochrony zdrowia oraz poszczególnych dziedzin medycyny, m.in. kardiologii, onkologii, pulmonologii, urologii, diabetologii, okulistyki, chorób rzadkich.

Więcej od autora

Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata medycyny?

Zaprenumeruj bezpłatnie ŚWIAT LEKARZA 3D