DOŁĄCZ DO SUBSKRYBENTÓW

NEWSLETTERA

?Złoty OTIS 2017? dla diabetologa

Podziel się treścią:

 

Kapituła Nagrody Zaufania Złoty OTIS, doceniając wkład w popularyzację wiedzy diabetologicznej, postanowiła uhonorować prof. Grzegorza Dzidę.

Profesor otrzyma Honorową Nagrodę Zaufania ?Złoty OTIS 2017? podczas XXI Sympozjum Diabetologicznego w Zakopanem.

Zdaniem Prof. Grzegorza Dzidy lekarzem jest się przez całą dobę. ?To jest coś więcej niż praca zawodowa, to poświęcenie i zaangażowanie?. Podkreśla, że ?Medycyny nie nauczymy się z książek, uczymy się przez doświadczenie, przez to, co człowiek zobaczy, w czym uczestniczy, czego dotknął, usłyszał. To jest motor rozwoju i postępu?.

Kapituła Nagrody Zaufania Złoty OTIS postanowiła uhonorować prof. Grzegorza Dzidę za popularyzację wiedzy diabetologicznej. To niezwykle ważne, by zarówno lekarze, jak i pacjenci mieli dostęp do najnowszych informacji o cukrzycy.

W ubiegłym roku, na XX Sympozjum Diabetologicznym w Zakopanem Honorowe Nagrody Zaufania ?Złoty OTIS 2016? otrzymali profesor Józef Drzewoski i profesor Jacek Sieradzki. Kapituła Nagrody Zaufania Złoty OTIS nagrodziła profesorów ?za popularyzację wiedzy diabetologicznej wśród lekarzy podczas dwudziestu sympozjów diabetologicznych?.

Świat Lekarza
Świat Lekarza
Świat Lekarza to opiniotwórcze pismo, portal i platforma medialna, skierowana do lekarzy, poruszająca tematykę systemu ochrony zdrowia oraz poszczególnych dziedzin medycyny, m.in. kardiologii, onkologii, pulmonologii, urologii, diabetologii, okulistyki, chorób rzadkich.

Więcej od autora

Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata medycyny?

Zaprenumeruj bezpłatnie ŚWIAT LEKARZA 3D