Partner
Partner
Więcej
  Partner
  Partner

  „Cukrzyca. Wszystko, co musisz wiedzieć, by planować zdrowe życie”,

  Czy można uniknąć cukrzycy? Na to pytanie, a także, jak żyć z tą chorobą odpowiadają autorki poradnika pt. Cukrzyca. Wszystko, co musisz wiedzieć, by planować zdrowe życie”, który w połowie stycznia ukazał się nakładem Wydawnictwa Harde.

  Autorki w przystępny sposób wyjaśniają przyczyny choroby, tłumaczą, jak się ją rozpoznaje, i dlaczego groźne są jej powikłania. Omawiają nowoczesne terapie i przedstawiają przydatne wskazówki dotyczące profilaktyki i codziennego życia z cukrzycą.

  Cukrzyca. Wszystko, co musisz wiedzieć, by planować zdrowe życie” to druga edycja poradnika pióra Izy Radeckiej, wieloletniej redaktor naczelnej miesięcznika „Zdrowie”. Wydanie zaktualizowała i rozszerzyła o najnowszy stan wiedzy na temat diagnostyki i metod leczenia cukrzycy dziennikarka medyczna Bożena Stasiak, współpracująca z magazynem „Świat Lekarza”, laureatka wielu nagród m.in. Nagrody Zaufania Złoty OTIS, „Kryształowe Pióro”, Sukces Roku 2021. 

  Poradnik będzie dostępny w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.  

  Więcej od autora

  Podobne artykuły

  ŚWIAT LEKARZA 3Dspot_img

  Najnowsze artykuły

  Prof. Wierzba, dyrektor szpitala MSWiA: To nie miał być i nie będzie szpital dla VIP-ow

  To nigdy nie będzie szpital dla VIP-ów, przekształcenie CSK MSWiA w Państwowy Instytut Medyczny to szansa dla pacjentów i personelu.

  Gdy rock sięga granic muzyki, a onkologia granic medycyny, czyli XVI konferencja Polskiej Grupy Raka Płuca

  To największa naukowa konferencja onkologiczna w Polsce: onkolodzy kliniczni, pulmonolodzy, patomorfolodzy, radioterapeuci, diagności molekularni i laboratoryjni, radiolodzy podczas XVI Konferencji Polskiej Grupy Raka Płuca...

  XII Kongres Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego: zaproszenie do udziału

  Polskie Towarzystwo Lipidologiczne zaprasza do udziału wtegorocznej, XII edycji Kongresu PTL, który odbędzie się w formie hybrydowej. Kongres to dziesiątki merytorycznych wykładów, panele dyskusyjne,...

  Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata medycyny?

  Zaprenumeruj bezpłatnie ŚWIAT LEKARZA 3D